top of page

Сьогодні,8 квітня 2023 р.  до нас в ліцей завітав проєкт «Поруч», 

«Відновлення через спорт – один із напрямів спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ – ПОРУЧ, який має на меті забезпечити психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни. Спортивну складову проєкту реалізують благодійний фонд «Розвиток футболу України» у партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки Дитячого фонду УЄФА.
 
Всього до занять було залучено 60 дітей.Для ефективності занять, вони проводились у різний час двома групами по 30 дітей, на трьох різних локаціях: грали в різноманітні рухливі ігри з м’ячом і без, спілкувалися з психологом та отримали нові та корисні для здоров'я знання. По завершенні заходу усі учасники отримали солодкі та корисні подарунки, а також інформаційні буклети від організаторів та партнерів.»
 

Щиро дякуємо Vasil  Balanyuk, Петро Броска, Мирослава Юрій Падуреску  , організаторам проєкту Міністерства освіти й науки України та ЮНІСЕФ ПОРУЧ, благодійному фонду «Розвиток футболу України» в партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки Дитячого фонду УЄФА  за цікаве та змістовне дозвілля для дітей .

Чекаємо нових зустрічей !!! 🤝
#МОН #ЮНІСЕФ #ПОРУЧ #УЄФА

bottom of page