top of page
0.gif
МО.png
в.jpg

 Методичні рекомендації

06.gif

 Тиждень початкових класів

Г.gif

Щедрі дари осені

      Осінь - пора достиглих овочів і фруктів. А ще восени природа дарує нам безліч матеріалу, який в умілих руках стає справжнім витвором. Тому доброю традицією стало проведення свята «Дарунки осені» в Чудейському ліцею № 1.

     13 жовтня 2021 року відбувся парад овочів та справжній бенкет, під час яких кожен класний колектив демонстрував цікаву виставку виробів з чудових осінніх дарів, вишуканих овочевих страв, а також захист своїх робіт.

   Треба зазначити, що учні підійшли до конкурсу творчо та досить креативно. Композиції чарували око своєю різноманітністю. Тут можна було спостерігати і гарбузову родину, і різних тварин, виготовлених з овочів та фруктів, карети, корзини з урожаєм тощо.

     Свято врожаю виховує в учнів повагу до праці хлібороба, до рідної землі, отчого дому. В.О. Сухомлинський говорив, що духовне життя дитини повноцінне лише тоді, коли вона живе у світі гри, казки, музики, фантазії, творчості. Без цього вона – засушена квітка.

1-Б.jpg
2-А1.jpg
2-А.jpg
2-Б1.jpg
2-Б.jpg
3-а 1.jpg
3-А.jpg
3-Б.jpg
4 1.jpg
4.jpg

 

                                                                     Засідання № 2

28 жовтня 2021р. були проведені педагогічні посиденьки на тему «Освітнє середовище – як головний чинник розвитку особистості учня». Мета засідання: розширити знання педагогів щодо запровадження НУШ (освітнє середовище, інтегроване навчання, осередки, LEGO), підвищити професійну компетентність учителів, сприяти розвитку творчої активності педагогів, виховувати інтерес до самовдосконалення.

 Керівник МО вчителів початкових класів Паладій К.І. провела з вчителями початкових класів бесіду з обміном досвіду «НУШ. Перші сходинки разом з учнями 4 класу». Ранкова зустріч - це запланований, структурований збір. Учителі присвячують 15-20 хвилин кожного дня вранці для того, щоб створити позитивну атмосферу на весь період перебування дітей у школі. Ранкова зустріч відбувається в класній кімнаті на килимі, кожен займає зручне для себе положення, що сприяє більш вільному відкритому спілкуванню. Крістіна Іллівна ознайомила присутніх з проведення ранкових зустрічей у 4 класі. Всі вчителі провели ранкові зустрічі у своїх класах.

 

                                                                                              Засідання № 3

 

16 грудня 2021р. були проведені методичні посиденьки на тему «Дистанційне навчання у початковій школі».  Мета: вивчати досвід щодо впровадження дистанційного навчання  в освітній галузі, сприяти розвитку творчої активності педагогів, підвищувати їх теоретичну, методичну, практичну компетентність, удосконалювати освітній процес у початковій школі за допомогою технологій дистанційного навчання, організувати участь молодших школярів у творчих конкурсах, олімпіадах в онлайн-режимі, виховувати інтерес до самовдосконалення, пізнання нового.

25.03.2021 відбулася ІV засідання МО вчителів початкових класів на тему: "Модернізація змісту освіти в умовах реалізації Державного стандарту початкової освіти. Природнича освітня галузь''
Вчителі початкових класів продемонстрували розроблені матеріали для використання на уроках  Я досліджую світ в 1-3  класів та обмінювалися досвідом роботи.
З 23.11.2020 по 27.11.2020 відбувся "Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в початкових класів"
изображение_viber_2021-04-20_11-06-58.jp
bottom of page