РОЗПОРЯДЖЕННЯ №396

від 20 вересня  2021 року 

Про проведення І-ІІ етапів

Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів у 2021/2022 н.р.

серед учнів ЗЗСО Чудейської ТГ

Наказ

 від 24.09.2021р. № 98-о

Про проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 н.р. серед учнів Чудейського ліцею №1

Наказ

 від 21.10.2021р. № 100-о

Про підсумки проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 н.р. серед учнів Чудейського ліцею №1

Результати

 за підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів з базових дисциплін у 2021-2022н.р.

Вітаємо
переможців ІІІ Етапу Всеукраїнських
учнівських олімпіад та конкурсів:


Мотреску Іоан, учень 11-го класу:
  • ІІІ місце з інформаційних технологій
изображение_viber_2022-03-16_18-31-36-094.jpg
Вітаємо
переможців ІІ Етапу Всеукраїнських
учнівських олімпіад та конкурсів:


Романюк Анна, учениця 11-го класу:
  • І місце з румунської мови;
  •  І місце з французької мови;
  • І місце -Міжнародний конкурс знавців
                  української мови ім. П.Яцика
изображение_viber_2021-11-15_19-27-33-381.jpg
Мотреску Іоан, учень 11-го класу:
  • ІІІ місце з інформаційних технологій;
  • ІІІ місце з математики;                     
  • ІІ місце з української мови та літератури;














Биндю Марія-Міхаєла, учениця 10-го класу:
ІІІ місце з історії;













Стругар Анастасія, учениця 9-го класу
  • ІІ місце з румунської мови;                  
  • ІІ місце з української мови та літератури;
  • ІІІ місце з біології;                         
123.jpg
147.jpg
изображение_viber_2021-11-15_19-27-32-737.jpg
Падурі Міхаєла, учениця 8-го класу:
  • ІІ місце з румунської мови;   
  • ІІ місце з французької мови;  
  • І місце з трудового навчання  
       (обслуговуючі види праці);
  • ІІІ місце з біології;               
изображение_viber_2021-11-15_19-27-31-945.jpg

Бурла Марія-Габрієла, учениця 8-го класу:
  • І місце з французької мови;
  • І місце з трудового навчання  
                        (обслуговуючі види праці);
148.jpg

Падурі Александр, учень 8-го класу:
  • ІІІ місце з трудового навчання  
                        (технічні види праці);
14

Пожога Александра, учениця 9-го класу:
  • ІІІ місце з правознавства; 
  • ІІІ місце з географії;         
                    
15

Романюк Анна-Марія, учениця 9-го класу:
  • ІІІ місце з історії; 
  •  ІІІ місце з природознавства;  
                    
16

Биндю Мар'ян, учень 9-го класу:
  • ІІ місце з трудового навчання  
                        (технічні види праці);
 
                    
17

Капсамун Єкатеріна, учениця 7-А класу:
  • ІІ місце з тукраїнської мови та літератури
    ;
  • ІІІ місце з хімії;                                    
                    
изображение_viber_2021-12-13_19-28-44-893.jpg